Pierogi mrożone

Produkty » Pierogi mrożone

 

Ciasta które owija nasze pierogi jest delikatne, przygotowane za pomocą mąki "Basia" oraz innych składników ale dokładny skład to nasz sekret. Da się zauważyć, że oprócz tradycyjnych składników przy wytworzeniu pierogów osoby wkładają w pracę dużo serca i zaangażowania.

Produkujemy najwyższej jakości pierogi:

- pierogi ruskie - cebulka i ser biały, oraz wytworzone przez nasz zakład ziemniaki łączą się w niezwykły domowy smak, z wyczuwalną ostrą nutą.

- pierogi z serem na słodko - ser prosto z Sierpca to podstawa tych pierogów, polane śmietaną i posypane cukrem spowodują  uśmiech u każdego.

- pierogi ze szpinakiem i serem feta - najlepszy szpinak i ser feta łączą się w idealnie dobraną parę zdrowego i smacznego obiadu.

- pierogi z mięsem wieprzowym z łopatki - łopatka wieprzowa od zaufanego dostawcy oraz przyprawy  sprawiają, że mięso wieprzowe ma ponad przeciętny smak i aromat.

- pierogi z kapustą i grzybami - jeżeli grzyby to tylko leśne! podstawą naszych pierogów jest Podgrzybek,  który nie jest tylko dodatkiem ale zauważalnym składnikiem nadający charakter pierogom.

Oferujemy opakowania: 500 g oraz 1000 g, ale również na życzenie zamawiającego możemy zmienić gramaturę opakowanie.