Pierogi mrożone

Wyroby garmażeryjne » Pierogi mrożone

Ciasto, które owija nasze pierogi jest delikatne, przygotowane z wysokiej jakości składników ale dokładny skład to nasz sekret. Da się dodatkowo zauważyć, że przy wytworzeniu pierogów osoby wkładają w pracę dużo serca i zaangażowania.

Produkujemy znakomite pierogi:

- ruskie - cebulka i ser biały, oraz zebrane z naszego pola ziemniaki łączą się w niezwykły domowy smak, z wyczuwalną pikantną nutą.

- z serem na słodko - dobry ser to podstawa tych pierogów, polane śmietaną i posypane cukrem spowodują  uśmiech u każdego.

- ze szpinakiem i serem - szpinak i ser doprawiony delikatnie czosnkiem daje gwarancję zdrowego i smacznego obiadu, również dla wegetarian.

- z mięsem wieprzowym – mięso wieprzowe od zaufanego dostawcy oraz przyprawy  sprawiają, że nadzienie ma ponad przeciętny smak i aromat.

- z kapustą i grzybami - jeżeli grzyby to tylko leśne, a podstawą naszych pierogów jest podgrzybek,  który nie jest tylko dodatkiem ale zauważalnym składnikiem nadający charakter pierogom.

- z soczewicą – duża różnorodność wartości odżywczych soczewicy sprawia, że to bardzo zdrowe danie. Smaczne, idealne jako zamiennik dla produktów mięsnych.   

Oferujemy opakowania: 500 g oraz 1000 g, ale również na życzenie zamawiającego możemy zmienić gramaturę opakowania.